30. 12. 2011

H & M

Svetoznáma značka H & M bola založená v roku 1947 vo Švédsku. V súčasnej dobe má už 1700 obchodov s módou a kozmetikou po celom svete. Značka H & M ponúka módu pre deti, ženy i mužov a to vysoko kvalitné kúsky za priaznivú cenu. Prvý obchod bol otvorený vo Švédsku už v roku 1947, značka má teda viac ako šesťdesiatročnou tradíciu.

V H & M však neponúkajú len oblečenie, ale aj vlastnú kozmetiku a obuv. Nápadité kolekcie vytvára viac než 100 návrhárov. V tomto obchode sa nikdy nebudete nudiť, pretože pobočky sú denne obnovované novými kúskami.

Línie H & M sa delia na: Women (ženy), Men (muži), Kids (deti), Divided, Cosmetics (kozmetika), Denim (džínsy) a Accessories (doplnky).

Napríklad línia Divided je vytvorená špeciálne pre mladých. Táto línia je o kreatívnom designe a najnovších trendoch z ulice a klubovej scény. Divided sa skladá z džínsových kúskov a street wear módy pre všetky príležitosti - od každodenného oblečenia až po party oblečenie. Pri línii Divided nájdete aj oblečenie z organickej bio bavlny a veľa doplnkov dotvárajúcich váš štýl.

H & M je značka obľúbená aj medzi svetoznámymi návrharmi, ktorí chceli svoj štýl priblížiť širokej verejnosti, ktorá nemá peniaze na to, aby si zaobstarala niečo z ich kolekcie. Pre H & M tak vytvorili špeciálne kolekcie napríklad Stela McCartney, Viktor & Rolf, Madonna alebo Karl Lagerfeld.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za Vaše názory a pripomienky. Rada si ich prečítam v komentároch!

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...