30. 5. 2012

Trend - farebné nohavice

Aj keď klasické rifle ostanú večnou klasikou, na jar a v lete máme chuť experimentovať a hrať sa s farbami. A nič tak neoživí outfit tak ako farebné rifle. Doslova cez noc sa farebné rifle stali hitom a najväčším trendom v uliciach po celom svete. Mne sa osobne takéto rifle veľmi páčia, nakoľko je to skvelý spôsob ako si užívať komfort džínsov, ale vďaka jasným a hravým farbám vyniknete v dave. A vedia to aj celebrity!
Tak ako pri každom trende, tak aj tu si treba zvážiť, k čomu a ako výrazné farebné rifle budete nosiť. Samozrejme, je to hlavne na Vás a na Vašom vkuse, ale s nasledovnými štyrmi spôsobmi zaručene nič nepokazíte.

Neutrálne

Nič nepokazíte, keď farebné, alebo vzorované nohavice skombinujete s čiernym, bielym, krémovým, hnedým, alebo béžovým topom. Akákoľvek farba nohavíc úžasne vynikne pri bielom dlhom tričku, či čiernej hodvábnej blúzke, alebo béžovom svetríku. Tento štýl je skvelý najmä pre ľudí, čo nikdy predtým výrazné farby nenosili a už vôbec nie na nohaviciach. Postupne si zvyknete a svoje farebné nohavice si zamilujete!

Colorblocking
Colorblocking znamená kombinovanie výrazne farebných kúskov a je mimoriadne obľúbený už niekoľko sezón. Možno sa to niekomu zdá byť priveľmi uletené, ale tento štýl sa skvele hodí k ľuďom, čo radi pútajú pozornosť. Ak si nie ste isté, aké farby môžete zmixovať dokopy, skúste sa prehrabať vo svojom šatníku a na posteľ si poukladajte kombinácie, ktoré sa Vám pozdávajú najviac. Osobne si myslím, že keď sa dáte na colorblocking je nesmierne štýlové, keď kombinujete pastelové farby s pastelovými a výrazné s výraznými. Celkový výzor dolaďte doplnkami a môžete vyraziť :)

Kombinácia so vzorom
Ďalší zo spôsobov ako zažiariť vo farebných nohaviciach je skombinovať ich s nejakým výrazným vzorom. Predstavte si červené rifle spolu s bielo – modrým námorníckym tričkom. Alebo bodkovaný top, kvetinková blúzka, svetrík s geometrickým vzorom...to všetko ide skvele dokopy. Vyzerá to hravo, trendy a zaujímavo.
 

Nezabudnite na sako!
Aj keď býva slnečno a všetci máme nutkanie vybehnúť von len v tričku, nezabúdajte na chladnejšie večery. K farebným nohaviciam si vezmite ľahké sako, budete vyzerať štýlovo a zároveň sa vyhnete nepríjemnej nádche. Či už si vyberiete sako bledej farby, trenchcoat, alebo jarnú bundičku, všetky splnia svoj účel a harmonicky doplnia Váš celkový výzor.


A čo Vy? Už máte farebné nohavice vo svojom šatníku, alebo len o nich uvažujete? Ako a s čím ich najradšej nosíte? Rada si Vaše skúsenosti a názory prečítam v komentároch :)


Keby ste mali záujem, značkové farebné nohavice si môžete kúpiť napríklad tu.


XOXO,

               
         Tina

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za Vaše názory a pripomienky. Rada si ich prečítam v komentároch!

Poznámka: Komentár môže zverejniť iba člen tohto blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...